Usługi sprzątające

Zapewniamy profesjonalne oraz rzetelne wykonanie sprzątania Państwa obiektu. 

Nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje, jesteśmy uczciwi i posiadamy wysoką kulturę osobistą. Przywiązujemy dużą uwagę do szczegółów. Zawsze uważnie słuchamy potrzeb i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów.

Sprzątanie biur

Czyste i zadbane biuro to idealna wizytówka dla firmy, która sprzyja dobrym relacjom z kontrahentami oraz klientami. Zapewnia komfort pracy, który przekłada się na efektywność i samopoczucie pracowników.

Utrzymanie czystości hal, obiektów magazynowych

Obsługujemy obiekty przemysłowe i produkcyjne, które są narażone na częste występowanie zabrudzeń. Codzienna eksploatacja maszyn i urządzeń, trudne warunki pracy, gromadzący się kurz i pył, a także szereg innych czynników sprawiają, że miejsca te wymagają systematycznego sprzątania.

Sprzątanie obiektów komercyjnych

Świadczymy usługi w ramach stałej współpracy lub w oparciu o jednorazowe zlecenia. Godziny sprzątania ustalamy indywidualnie, dopasowując się do Państwa potrzeb i możliwości.

Sprzątanie apartamentów i obiektów hotelowych

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę porządkową powierzchni hotelowych, która obejmuje między innymi:

  • sprzątanie recepcji,
  • sprzątanie sal konferencyjnych,
  • sprzątanie restauracji,
  • sprzątanie pokoi gościnnych.

Wykonanie usług może odbywać się w cyklu codziennym lub zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego. Zapewniamy własny sprzęt i środki chemiczne do wykonywania oferowanych usług.